Home

Program Ogólnopolskiego Maratonu Windsurfingowego 2013




Przedstawiamy program Ogólnopolskieo Maratonu Windsurfingowego w Połajewie na dzień 3 sierpnia:


900 – 1100 zapisy zawodników do Ogólnopolskiego Maratonu Windsurfingowego

1200 otwarcie zawodów prezentacja zawodników

1300 start do maratonu Windsurfingowego

1500 turniej piłki siatkowej, plażowej

1700 zakończenie regat

1730 wręczanie nagród

1800 występ zespołów tanecznych tańca nowoczesnego

1800 estrada folkloru

1900 koncert zespołu „Infected blues”

2000 koncert zespołu „Masters of Fun”

2100 koncert gwiazdy wieczoru „Ivan Komarenko”

2230 Dyskoteka pod gwiazdami
 

Do zobaczenia nad Gopłem! :)

Zmieniony ( Piątek, 19 Lipiec 2013 13:27 )

Więcej…

 

XV OGÓLNOPOLSKI MARATON WINDSURFINGOWY

 


Tegoroczna edycja ogólnopolskiej imprezy jaką jest Maraton Windsurfingowy odbywa się 3 sierpnia.

Tradycyjnie już rywalizacja będzie miała miejsce w Połajewie, nad jeziorem Gopłem. Trwają rejestracje zawodników dostępne pod tym linkiem http://www.mgoksir.info/maraton/Formularz-zgłoszeniowy. 

Już teraz zdradzamy gwiazdę części kulturalno - rozrywkowej tej imprezy - jest nią IVAN KOMARENKO.

Jednocześnie zapraszamy następnego dnia na mocne brzmienia rockowe z okazji odbywającego się w tym samym miejscu festiwalu ROCK PIOTRCOVIA FESTIVAL 2013. Oficjalna strona festiwalu dostępna pod tym adresem: http://mgoksir.info/rockfestival



Więcej informacji na temat organizacji maratonu podamy wkrótce.

 

Zmieniony ( Poniedziałek, 17 Czerwiec 2013 07:41 )

 

ZAPRASZAMY!

 

Zmieniony ( Czwartek, 18 Październik 2012 12:28 )

 

ZWYCIĘZCY XIV Ogólnopolskiego Maratonu Windsurfingowego

Zwyciężyli:


 
 
RCB S
 
I     Mateusz Hoppe          SKŻ Sopot
II    Dawid Furmański      DKŻ Dobrzyń
III  Adam Chałupczak      Popiel Kruszwica
IV  Michał Pińkowski      KŻ KOP Konin
V    Artur Manelski          DKŻ Dobrzyń
 
RCB K
 
I   Zuzanna Czuryło            AZS Poznań
II  Mariam  Sekhoposyan   Rosja
III Patrycja Lis                   Baza Mrągowo
IV Monika Makowczenko  Baza Mrągowo
 
FW
 
I Marcin Tetłak                   Bytowski Klub Żeglarski
II Andrzej Święty                DKŻ Dobrzyń
III Sławomir Buchholz        KŻ Ogniwo Wągrowiec
IV Tomasz Słomski              MOS 2 Warszawa
V  Adam Mróz                     Windsurfing Team Żnin
 
TECHNO
 
I    Maciej Kluszczyński        DKŻ Dobrzyń
II   Radosław Furmański        DKŻ Dobrzyń
III  Wiktor Samoraj                Baza Mrągowo
IV Krzysztof Miedzierski       GKŻ Gdańsk
V Patryk Chojnicki                Baza Mrągowo
VI   Jakub Gulczyński            Sztyrwał Kalisz   
VII  Alfred Ossowski             AZS Poznań 
VIII Tomasz Bażant                Szturwał Kalisz
 
Wyróżnienia otrzymali:
Andrzej  Nowacki TKKF Piotrków Kujawski
Pavel Kechan         Białoruś

Zmieniony ( Piątek, 12 Październik 2012 12:48 )

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL