13 stycznia w niedziele na Rynku Miejskim w Piotrkowie Kujawskim odbył XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierało 28 wolontariuszy ze szkół podstawowych w Piotrkowie Kujawskim, Dębołęce, Byczu oraz uczniowie z Gimnazjum.
 

Imprezę rozpoczęto w rytm utworów marszowych w wykonaniu miejscowej Orkiestry Strażackiej działającej przy MGOKSiR.

Na scenie wystąpiły dzieci ze szkół z terenu naszej gminy oraz zespół taneczny „THUNDER DANCE JUNIOR” działający przy MGOKSiR, zespół „Mister” i wokalistka Marta Kozłowska. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Koźiński, prezenter Radia Hit. Podczas licytacji sprzedano gadżety przysłane do naszego sztabu przez Fundację oraz te podarowane przez min. Firmę Handlową „Jagoda”, Bon ufundowany przez Starostę Radziejowskiego oraz gadżety przekazane przez Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Tradycyjnie o godzinie dwudziestej wysłano światełko do nieba. Mimo zimowej aury wszyscy dobrze się się bawili, a mieszkańcy naszej gminy byli hojni i otwarci.

Dziękujemy osobą pracującym w sztabie, wolontariuszom, oraz wszystkim którzy pracowali przy zbieraniu i liczeniu datków „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

 

Sie ma !
DO ZOBACZENIA ZA ROK


Galeria zdjęć: www.mgoksir.info/osrodek/galerie/galeria-zdj-z-xxi-finau-wielkiej-orkiestry-witecznej-pomocy