W minioną sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piotrkowie Kujawskim odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego organizowany przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim. Kilkuset tancerzy zmagało się kategoriach Disco Dance, Innych Formach Tańca i Hip Hop. Piotrków odwiedziły między innymi zespoły taneczne z: Poznania, Bydgoszczy, Ostrowi Mazowieckiej, Włocławka, Radziejowa, Kutna, Lubienia Kujawskiego, Białych Błot, Sompolna, Mogilna, Inowrocławia, Płońska, Ślesina, Jezior Wielkich, Zakrzewa, Wilczyna, Dębicy, Pułtuska oraz Piotrkowa Kujawskiego. Grand Prix ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Sławomira Henryka Boguckiego otrzymał zespół OL-TOM z Białych Błot. Imprezę wpierali między innymi:

  • Urząd Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Termed – Teresa Kowalska

  • Intemo S.A w Piotrkowie Kujawskim

  • Proszkownia Mleka Lacpol w Piotrkowie Kujawskim

  • Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim

  • Ekspresprint- Anna Nowacka – Wrzesień

  • CMF Ubezpieczenia – Stanisław Pomianowski

  • Tech – Milk – Barbara i Grzegorz Dzięciołowscy

  • Firma Brukarska Bruk – Bud – Błażej Wiliński

  • Ekowind Bis – Monika Wisłocka- Przybyła i Jakub Przybyła

  • Pizzeria Oaza – Beata i Sławomir Graczyk

  • Zakład Cukierniczo- Piekarniczy – Adam i Sławomir Wiśniewscy

  • Hurtownia Materiałów Budowlanych Projpal – Marta Robakowska

Wszystkim tancerzom gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejny Ogólnopolski Turniej Tańca do Piotrkowa Kujawskiego.

Dziękujemy Dyrekcji oraz pracownikom Zespołu Szkół i Placówek w Piotrkowie Kujawskim za pomoc w przygotowaniu hali widowiskowo-sportowej do turnieju.


Galeria zdjęć:
I część - kliknij

                            II część - kliknij



Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego
Piotrków Kujawski 2016:


DISCO DANCE

 

SOLO DISCO DANCE DO 11 LAT

I MARCELINA RYCHARSKA -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

II DOMINIKA BALICKA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

III ANTOSIA STRANZ -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

IV MAJA WOŹNIAK -CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

V ALEKSANDRA PIĄTEK - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ


 

SOLO DISCO DANCE 12-15 LAT

 

I JULIA BUCZYŃSKA – ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

 

II NIKOLA PIOTROWSKA – CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

 

III SANDRA FRYDRYCHOWICZ- ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

IV WIKTORIA TOPOLEWSKA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

V ANITA HUMINIECKA - AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

 

VI KAJA ODZIMEK - CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK


SOLO DISCO DANCE POWYŻEJ 15 LAT

I NATALIA RYCHARSKA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

 

II WIKTORIA MROŻDRZEŃ -CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

 

III BEATA KRYSIŃSKA - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

IV KINGA JANKOWSKA -M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

V ANNA PODHORODECKA - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE


 

DUETY DISCO DANCE DO 11 LAT

I DOMINIKA BALICKA I ANTOSI STRANZ - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

II OLIWIA MAJEWSKA I GABRYSIA LEWANDOWSKA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

III ZUZANNA RUTKOWSKA I HANNA SKRZYPCZAK - AKADEMIA TAŃCA BEZUMA


DUETY DISCO DANCE 12-15 LAT

I WIKTORIA TOPOLEWSKA I KAMILA JURKOWSKA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

II KAJA ODZIMEK I JULIA KOWALSKA CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

III WIKTORIA SZAJNA I MAGDA KULCZYŃSKA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

IV WIKTORIA NOWAKOWSKA I OLIWIA KRĘCICKA - CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

V PAULINA ŚCIESZYŃSKA I MARIA SŁAWINSKA - CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

VI KATARZYNA SKOWROŃSKA I JULIA PREKOP - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

VII HANNA BEDNARSKA I KINGA TONDER – AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

 

VIII KLAUDIA WADELSKA I SANDRA RADKE - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE


 

DUETY DISCO DANCE POWYŻEJ 15 LAT

 

I JULIA BUCZYŃSKA I NATALIA FUJAK– ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

 

II EMILIA ŚWIECIAK I IZABELLA SROCZYŃSKA - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

III ANNA PODHORODECKA I BEATA KRYSIŃSKA - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

IV KINGA JANKOWSKA I DAWID LEWANDOWSKI - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE


 

MINI FORMACJE DISCO DANCE 12-15 LAT

I ECHO - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

 

II POWER KIDS – AKADEMIA TAŃCA BEZUMA


 

MINI FORMACJE DISCO DANCE PWYŻEJ 15 LAT

 

I OL-TOM - ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

 

II PULS - CENTRUM TAŃCA PULS WŁOCŁAWEK

 

III MEGA DANCE – CENTRUM KULTURY W LUBIENIU KUJAWSKIM,

 

IV D&M - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

V THE ONE - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

VI T&T – DOM KULTURY W ZAKRZEWIE


 

FORMACJE DISCO DANCE DO11 LAT

 

I ENERGY KIDS – AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

 

II SPEED - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

III POWER KIDS – AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

 

IV JUNIOR DANCE – BIBLIOTEKA I OŚRODEK KULURY W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM

 

V ATOM KIDS – DOM KULTURY W ZAKRZEWIE


 

FORMACJE DISCO DANCE 12-15 LAT

 

I HEPPY FEET – CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

 

II MALACHIT – OŚRODEK KULTURY, SPORTU I REKREACJI W ŚWIECIU

 

III TRAP STYLE – DOM KULTURY W WILCZYNIE

 

IV FIX DANCE – DOM KULTURY W ZAKRZEWIE


 

FORMACJE DISCO DANCE POWYŻEJ 15 LAT

 

I INSTA - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

 

II T&T - DOM KULTURY W ZAKRZEWIE



 

INNA FORMA TAŃCA


SOLO INNA FORMA DO 11 LAT

I WANESSA BEDNARZ – SZKOŁA TAŃCA I RUCHU SOUL DANCE W DĘBICY

II DOMINIKA BALICKA – ECH DANCE TEAM BYDGOSZCZ

III MARTA ZAWISTOWSKA – ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

IV NIKOLA GAŁECKA - ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

V DOMIKA KACZMAREK – CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

VI WIKTORIA PARNICKA – CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

VII ANTOSIA STRANZ – ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

VIII WERNIKA GOŁEBIEWSKA -SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY INOWROCŁAW


 

SOLO INNA FORMA 12 – 15 LAT

I JULIA BUCZYŃSKA -ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

II SANDRA FRYDRYCHOWICZ-ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

III WIKTORIA TOPOLEWSKA -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

IV OLIWIA ZBLEWSKA -ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

V PAULINA ŚCIESZYŃSKA -ECH DANCE TEAM BYDGOSZCZ

VI WIKTORIA SZAJNA -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

VII JULIA BIAŁEK - ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

VIII NIKOLA PIOTROWSKA -CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

IX KAMILA JURKOWSKA -ECH DANCE TEAM BYDGOSZCZ

X JULIA PREKOP -ECH DANCE TEAM BYDGOSZCZ


 

SOLO INNA FORMA POWYŻEJ 15 LAT

I JOANNA DANIELEWICZ -ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

II NATALIA FUJAK- ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

III NATALIA RYCHARSKA -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

IV WIKTORIA MOŻDRZEŃ -CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

V OLIWIA KLINSKA -ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

VI SYLWIA OSIECKA -MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO

VII DARIA HOLAK - MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO

VIII ANNA KRYGIER -BIBLIOTEKA I OŚRODEK KULTURY W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM


 

DUETY INNA FORMA DO 11 LAT

I DOMINIKA BALICKA I ANTOSIA STRANZ - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

II PAULINA DZIENNIK I ANIELA MANIKOWSKA - OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI W ŚWIECIU

 

III ANASTAZJA BARTNIAK I AMELIA MURAWSKA - OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI W ŚWIECIU

 

IV MARLENA CZYŻEWSKA I JULIA WOŹNIAK - MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE


 

DUETY INNA FORMA 12-15 LAT

 

I JULIA BIAŁEK I MAGDALENA KRZESZEWSKA - ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

 

II WIKTORIA TOPOLEWSKA I KAMILA JURKOWSKA -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

 

III KAJA ODZIMEK I JULIA KOWALSKA – CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

 

IV WIKTORIA NOWAKOWSKA I OLIWIA KRĘCICKA - CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

 

V PAULINA ŚCIESZYŃSKA I WIKTORIA SZAJNA - -ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

 

VI NATALIA NALEWAJEK I ALEKSANDRA SZAŁOWICZ - ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA


 

DUETY INNA FORMA POWYŻEJ 15 LAT

 

I OLIWIA KILINSKA I JULIA BUCZYŃSKA - ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

 

II JOANNA DANIELAK I NATALIA FUJAK - ZESPÓŁ TAŃCA OL – TOM BIAŁE BŁOTA

 

III NIKOLA PIOTROWSKA I WIKTORIA MOŻDRZEŃ – CENTRUM TAŃCA PLUS WŁOCŁAWEK

 

IV NATALIA RYCHARSKA I WIKTORIA KRAUSA - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

 

V JULIA ZIELIŃSKA I JOANNA ZIELIŃSKA – MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO

 

VI DARIA HOLAK I SYLWIA OSIECKA – MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO


MINI FORMACJE INNA FORMA DO 11 LAT

I OL – TOM - ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

II JUMP - MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE


 

MINI FORMACJE INNA FORMA 12-15 LAT

I OL-TOM I -ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

 

II ECHO --ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

III OL-TOM I I -ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

IV PARBAT - MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO

V DIAMONDS – AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

VI MIX - MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE


 

MINI FORMACJE INNA FORMA POWYŻEJ 15 LAT

I OL-TOM - ZESPÓŁ TAŃCA OL-TOM BIAŁE BŁOTA

II PULS - CENTRUM TAŃCA PULS WŁOCŁAWEK

 

III ECHO ONE - ECHO DANCE TEAM BYDGOSZCZ

IV MAŻORETKI DIAMENT – MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PŁOŃSKU

 

V D&M M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE


 

FORMACJE INNA FORMA DO 11 LAT

I SWEET „W CHMURACH” SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY INOWROCŁAW

II SHOW -OŚRODEK KULTURY, SPORTU I REKREACJI W ŚWIECIU

III PARBAT II MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO

IV ENERGY KIDS AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

V MAŻORETKI DIAMENT PŁOŃSK – MIEJSKI CENTRUM KULTURY W PŁOŃSKU

VI HAPPY DOM KULTURY W WILCZYNIE

VII PEREŁKI DOM KULTURY W WILCZYNIE

VIII TAKT - MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE

IX MAŻORETKI DIAMENT PŁOŃSK- MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W PŁONSKU

X WIRUJĄCE PROMYCZKI - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE


 

FORMACJE INNA FORMA 12-15 LAT

I DREAMS – AKADEMIA TAŃCA BEZUMA

II HAPPY FEET – CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

III PARBAT -MIEJSKI DOM KULTURY MOGILNO

IV MALACHIT- OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI W ŚWIECIU

V MAŻORETKI DIAMENT PŁOŃSK- MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W PŁONSKU

VI MIX - MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE




 

FORMACJE INNA FORMA 15 LAT

I D&M - M-GOK ŚLESIN I OSiR JEZIORA WIELKIE

II MAŻORETKI DIAMENT PŁOŃSK – MIEJSKI CENTRUM KULTURY W PŁOŃSKU

III T&T -DOM KULTURY W ZAKRZEWIE

 

HIP – HOP

 

SOLO HIP – HOP DO LAT 11

I ZUZIA OLEJNIK- STREET DANCE STUDIO KUTNO

II SANDRA GAŁAJ - STUDIO TAŃCA ALIBI ORAZ KUTNOWSKI DOM KULTURY

III JAKUB FIOŁKOWSKI -UP TO EXELLANCE STUDIO TAŃCA BYDGOSZCZ

IV MARCEL ZIÓŁKOWSKI -UP TO EXELLANCE STUDIO TAŃCA BYDGOSZCZ

V ERYK KEMPIŃSKI - UP TO EXELLANCE STUDIO TAŃCA BYDGOSZCZ


 

SOLO HIP – HOP 12-15 LAT

I JULIA SZTANDERA- MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA

II ZUZANNA KŁOSIŃSKA - MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA

III MARTA GÓRALSKA -STREET DANCE STUDIO KUTNO

IV KAROLINA GROBELNA- UP TO EXELLANCE STUDIO TAŃCA BYDGOSZCZ


 

SOLO HIP – HOP POWYŻEJ 15 LAT

I BEATA JESIONEK - MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA

II MARIUSZ KOŁODZIEJSKI - STUDIO TAŃCA ALIBI ORAZ KUTNOWSKI DOM KULTURY

III ANNA KRYGIER – BIBLIOTEKA I OŚRODEK KULTURY W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM


 

DUETY HIP – HOP POWYŻEJ 15 LAT

I ZUZANNA KŁOSIŃSKA I JULIA SZTANDERA - MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA

II ANNA KRYGIER I OLIWIA WILIŃSKA- BIBLIOTEKA I OŚRODEK KULTURY W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM


 

MINI FORMACJE HIP – HOP DO 11 LAT

I WOOLF TEENS - UP TO EXELLANCE STUDIO BYDGOSZCZ

II MASSIVE NOICE- CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

III LUZIK - KLUB TAŃCA NOWOCZESNEGO PUŁTUSK

 

IV SPOKO - KLUB TAŃCA NOWOCZESNEGO PUŁTUSK


 

MINI FORMACJE HIP – HOP POWYZEJ 15 LAT

I MASSIVE NOICE -CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

II NEXT - KLUB TAŃCA NOWOCZESNEGO PUŁTUSK


 

FORMACJE HIP – HOP DO 11 LAT

I WOOLF TEENS - UP TO EXELLANCE STUDIO TAŃCA BYDGOSZCZ

II MASSIVE NOICE - CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

III FAIR PLAY „DANCE ARMY”- STUDIO TAŃCA ALIBI ORAZ KUTNOWSKI DOM KULTURY

IV LUZIK „MAŁA ARMIA” - STREET DANCE STUDIO KUTNO

V ZAMENCIKI - MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA


 

FORMACJE HIP – HOP 12 --15 LAT

I MINI ZAMENT -=MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA

 

II „ALIBI” LET'S DO IT AGAIN” - STUDIO TAŃCA ALIBI ORAZ KUTNOWSKI DOM KULTURY

III BEAT KILLERS - STREET DANCE STUDIO KUTNO

IV SDS SQUAD - MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA


 

FORMACJE HIP – HOP POWYŻEJ 15 LAT

I MASSIVE NOICE - CENTRUM KULTURY BROWAR „B”

II ZAMENT - MIEJSKI DOM KULTURY OSTRÓW MAZOWIECKA

 

III FLOOR MASTERS - BIBLIOTEKA I OŚRODEK KULTURY PIOTRKÓW KUJAWSKI

IV T&T- DOM KULTURY W ZAKRZEWIE