W sobotę 13 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piotrkowie Kujawskim odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego organizowanego przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim...

Kilkuset tancerzy z całej Polski zmagało się w kategoriach Disco Dance, Innych Formach Tańca i Hip Hop. Piotrków odwiedziły między innymi zespoły taneczne z: Bydgoszczy, Włocławka, Kutna, Inowrocławia, Ślesina, Jezior Wielkich, Zakrzewa, Wilczyna, Konina, Legionowa, Torunia, Malborka, Grodziska Mazowieckiego, Lubonia, Płocka.

Grand Prix w wysokości 1000zł
ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Sławomira Henryka Boguckiego otrzymał zespół Unique z Bydgoszczy pod kierownictwem Pani Katarzyny Bień.

Serdeczne podziękowania dla
Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Pana Sławomira Henryka Boguckiego za ufundowanie i wręczenie nagrody Grand Prix. Imprezę wpierali również między innymi:

 

  • Urząd Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Termed – Teresa Kowalska

  • Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim

  • Ekspresprint- Anna Nowacka – Wrzesień

  • CMF Ubezpieczenia – Stanisław Pomianowski

  • Tech – Milk – Barbara i Grzegorz Dzięciołowscy

  • Pizzeria Oaza – Beata i Sławomir Graczyk

  • U Elektronika – Dorota i Wojciech Kubiak

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Piotrkowie Kujawskim

     

Wszystkim tancerzom gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejny Ogólnopolski Turniej Tańca do Piotrkowa Kujawskiego.

Dziękujemy Dyrekcji oraz pracownikom Zespołu Szkół i Placówek w Piotrkowie Kujawskim za pomoc w przygotowaniu Hali Widowiskowo-Sportowej do turnieju.

 

GALERIA ZDJĘĆ

przejdź -
cz.1   cz. 2



   

Wyniki

II Ogólnopolskiego Turnieju
Tańca Nowoczesnego

w Piotrkowie Kujawskim

 

 

DISCO DANCE

SOLO DISCO DANCE DO 11 LAT

I Dominika Balicka - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Blanka Bieniecka - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Marcelina Rycharska - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

IV Nikola Spychalska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

V Aleksandra Bziuk - Born2Dance Studio Legionowo

VI Izabela Ryczek - Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz


SOLO DISCO DANCE 12-15 LAT

I Amelia Borkowska - Born2Dance Studio Legionowo

II Aleksandra Staniszewska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Zuzanna Mitrowska - Born2Dance Studio Legionowo

IV Wiktoria Topolewska - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

V Wiktoria Szewczuk - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek


SOLO DISCO DANCE POWYŻEJ 15 LAT

I Natalia Rycharska - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Patryk Sieradzan - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Kaja Odzimek - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV Aleksandra Grzesikowska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

V Beata Krysińska - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich

VI Julia Prekop - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz


DUETY DISCO DANCE DO 11 LAT

I Dominika Balicka i Antonina Stranz - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Oliwia Góralczyk i Aleksandra Bziuk - Born2Dance Studio Legionowo

III Marcelina Rycharska i Marta Sieraszewska - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

IV Zuzanna Bartczak i Maja Potyra - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

 

DUETY DISCO DANCE 12-15 LAT

I Klaudia Domańska i Zuzanna Mitrowska - Born2Dance Studio Legionowo

II Kamila Jurkowska i Wiktoria Topolewska Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

III Amelia Borkowska i Rafał Klik - Born2Dance Studio Legionowo

IV Patrycja Wilczyńska i Aleksandra Staniszewska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

V Daria Chwiałkowska i Zosia Makowiecka - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz


DUETY DISCO DANCE POWYŻEJ 15 LAT

I Natalia Rycharska i Paulina Ścieszyńska - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Paulina Jeleniewska i Zuzanna Wroceńska - Born2Dance Studio Legionowo

III Aleksandra Grzesikowska i Patryk Sieradzan - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

IV Julia Kowalska i Kaja Odzimek - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

V Beata Krysińska i Anna Podhoredecka- Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich


MINI FORMACJE DISCO DANCE DO 11 LAT

I Fame - Born2Dance Studio Legionowo

II Happy Feet 1 - Klub Zazamcze Włocławek

III Flash Kids - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

IV Dance Crew – Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

V Echo Kids - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

VI Fuks 1 - Koniński Dom Kultury

 

MINI FORMACJE DISCO DANCE 12-15 LAT

I Echo Masters - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Fame - Born2Dance Studio Legionowo

III Flex Juniorzy – Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, Studio Tańca Magdalena Wójcik

IV Fuks Junior Team - Koniński Dom Kultury

V Mały Flex Juniorzy - Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, Studio Tańca Magdalena Wójcik

VI Dance Crew – Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

 

MINI FORMACJE DISCO DANCE PWYŻEJ 15 LAT

I Flash - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

II Fuks Team - Koniński Dom Kultury
III
Impuls - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV Echo Elite - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

V Flex Seniorzy - Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, Studio Tańca Magdalena Wójcik

VI D&M – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich


FORMACJE DISCO DANCE DO11 LAT

I Fame - Born2Dance Studio Legionowo

II Impuls Kids - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

III Bezuma Energy Kids - Akademia Tańca Bezuma Luboń

IV Bezuma Power Kids - Akademia Tańca Bezuma Luboń

V Speed - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie


FORMACJE DISCO DANCE 12-15 LAT

I Echo Masters - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Mały Flex - Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, Studio Tańca Magdalena Wójcik

III Impuls Junior - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV Dance Crew – Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

V Bezuma Energy Junior - Akademia Tańca Bezuma Luboń

VI Fame - Born2Dance Studio Legionowo


FORMACJE DISCO DANCE POWYŻEJ 15 LAT

I Flex - Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, Studio Tańca Magdalena Wójcik

II Impuls - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

III Revolta – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielskich

IV T&T – Dom Kultury w Zakrzewie

 

INNA FORMA TAŃCA

 

MINI FORMACJE INNA FORMA DO 11 LAT

I Sweet Mini – Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy Inowrocław

II Echo Kids - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

III Bursztynki Junior - Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

IV Pląs – Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku

 

MINI FORMACJE INNA FORMA 12-15 LAT

I Echo Masters - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Happy Feet 1 - Klub Zazamcze Włocławek

III Ready to Dance S2 – Kujawskie Centrum Kultury Inowrocław

IV Dance Crew – Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

V BG Crew – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie


MINI FORMACJE INNA FORMA POWYŻEJ 15 LAT

I Echo Elite - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

II Impuls - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

III Fuks Team - Koniński Dom Kultury

IV Bezuma Team Senior - Akademia Tańca Bezuma Luboń

V Centrum – Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

IV D&M– Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich


FORMACJE INNA FORMA DO 11 LAT

I Baila Friends – Studio Tańca Bailamos Bydgoszcz

II Bezuma Energy Kids - Akademia Tańca Bezuma Luboń

III Sweet– Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy Inowrocław

IV Glow – Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy Inowrocław

V Bezuma Power Kids - Akademia Tańca Bezuma Luboń

VI Pląs – Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku


FORMACJE INNA FORMA 12-15 LAT

I Fart 2b – Szkoła Tańca i Baletu Fart Konin

II Echo Masters - Stowarzyszenie Sztuki i Nauki Echo Bydgoszcz

III Impuls Junior - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV Baila Girls – Studio Tańca Bailamos Bydgoszcz

V Bezuma Energy Junior - Akademia Tańca Bezuma Luboń

VI Bursztynki Junior - Malborskie Centrum Kultury i Edukacji


FORMACJE INNA FORMA 15 LAT

I Centrum - Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

II Impuls - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

III Revolta – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielskich

IV T&T – Dom Kultury w Zakrzewie

 

HIP – HOP

SOLO HIP – HOP DO LAT 11

I Gabriela Lemieszke - Street Dance Studio Kutno

II Adam Szymczak - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Vanessa Dziuba - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

IV Zuzanna Olejnik - Street Dance Studio Kutno

V Sandra Gałaj - Studio Tańca Alibi Kutno

 

SOLO HIP – HOP 12-15 LAT

I Martyna Mielcarek - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

II Maja Ostrowska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Oliwia Kwiatkowska - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV Nadia Alhosam - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

V Alicja Reurowicz – Street Dance Studio Kutno


SOLO HIP – HOP POWYŻEJ 15 LAT

I Zuzanna Wiśniewska - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

II Natalia Dankowska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Oliwia Ćwiklińska - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV Kacper Antosik - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

V Patryk Sieradzan - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

 

DUETY HIP – HOP DO 11 LAT

I Kinga Szopińska i Alicja Buczkowska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

II Zuzanna Bartczak i Vanessa Dziuba - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Anna Szymańska i Hanna Szymczak - Koniński Dom Kultury

IV Maja Damazyn i Weronika Manzej – Kujawskie Centrum Kultury Inowrocław

 

DUETY HIP – HOP 12 – 15 LAT

I Estera Andrzejczak i Michalina Owczarzak - Koniński Dom Kultury

II Wiktoria Chmielewska i Maja Ostrowska - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Anita Smolarz i Paweł Kozłowski - Koniński Dom Kultury

IV Borys Fabiszak i Wiktor Pieszak - Koniński Dom Kultury

V Maria Kanarkiewicz i Matylda Studzińska - Koniński Dom Kultury

VI Mularska Roksana i Hempel Zuzanna - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

 

DUETY HIP – HOP POWYŻEJ 15 LAT

I Aleksandra Grzesikowska i Kacper Rojek - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

II Kamil Podorski i Alicja Reurowicz - Street Dance Studio Kutno

III Oliwia Stępniewska i Zuzanna Bieniewicz - Kujawskie Centrum Kultury Inowrocław

IV Sebastian Nawrocki i Paweł Świtek - Kujawskie Centrum Kultury Inowrocław


MINI FORMACJE HIP – HOP DO 11 LAT

I Kids Fan Toruń – Fan Toruń

II Mini JWDS - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Mini JWDS Kids - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

 

MINI FORMACJE HIP – HOP 12- 15 LAT

I Mini Q2 – Unique Studio Bydgoszcz

II From The Top Team - Koniński Dom Kultury

III Junior Fan Toruń – Fan Toruń

 

MINI FORMACJE HIP – HOP POWYZEJ 15 LAT

I Mini K2- Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

II Say What! - Unique Studio Bydgoszcz

III The Hunders - Centrum Tańca i Fitness Puls Włocławek

IV From The Top Crew – Koniński Dom Kultury

V Ready to Dance S1 – Kujawskie Centrum Kultury Inowrocław

VI Floor Masters - Biblioteka i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

FORMACJE HIP – HOP DO 11 LAT

I From The Top Team - Koniński Dom Kultury

II Luzik - Street Dance Studio Kutno

III Q4 - Unique Studio Bydgoszcz

IV Fair Play - Studio Tańca Alibi Kutno

V JWDS Gang - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek


FORMACJE HIP – HOP 12 -15 LAT

I Q2 - Unique Studio Bydgoszcz

II K2 - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

III Alibi – Studio Tańca Alibi Kutno

IV Wolf Team - Up2Exelence Studio Bydgoszcz

V Dance Rebel - Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

VI Beat Killers - Street Dance Studio Kutno