W sobotę 2 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim odbyła się trzecia już edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego zorganizowanego przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim.

Kilkuset tancerzy z całej Polski zmagało się w kategoriach Disco Dance, Innych Formach Tańca i Hip Hop. Piotrków odwiedziły między innymi zespoły taneczne z: Bydgoszczy, Włocławka, Kutna, Inowrocławia, Ślesina, Jezior Wielkich, Zakrzewa, Wilczyna, Konina, Legionowa, Grodziska Mazowieckiego, Lubonia.

Grand Prix w wysokości 1000zł ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Sławomira Henryka Boguckiego otrzymał zespół Fame z Legionowa.

Zespół taneczny IMPULS działający przy BiOK, zdobył wyróżnienie w kategorii disco – dance. Serdeczne podziękowania dla 
Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Pana Sławomira Henryka Boguckiego za ufundowanie i wręczenie nagrody Grand Prix. Imprezę wsparli również:

 

  • Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim

  • Drukarnia Tanich Banerów- Anna Nowacka – Wrzesień

  • CMF Ubezpieczenia – Stanisław Pomianowski

  • Tech – Milk – Barbara i Grzegorz Dzięciołowscy

  • Pizzeria Oaza – Beata i Sławomir Graczyk

  • Firma PRZEM - GRI

Wszystkim tancerzom gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejny Ogólnopolski Turniej Tańca do Piotrkowa Kujawskiego.

Dziękujemy Dyrekcji oraz pracownikom Publicznej Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim oraz pracownikom Przedszkola „Kujawiaczek” w Piotrkowie Kujawskim za pomoc w organizacji turnieju.