„Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.”

Najlepszym tego przykładem są nasi piotrkowscy seniorzy. Dnia 1-go lipca br. Biblioteka i Ośrodek Kultury przy współudziale Klubu Seniora „Złota Jesień” z Piotrkowa Kujawskiego, już po raz drugi zorganizowali na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Kujawskim „Piknik seniora”. Uczestnicy wspaniale bawili się przy muzyce na żywo z zespołem „Pana Romka”, a odważni brali ponadto udział w konkursach wokalnych i tanecznych. Dla naszych gości wystąpił także Zespół Folklorystyczny „Piotrkowianie”, działający przy BiOK.

Licznie przybyłych gości powitali: Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Sławomir Henryk Bogucki, Przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Karmowska, Dyrektor Biblioteki i Ośrodka Kultury Joanna Lewandowska – Kołodziejska oraz Przewodnicząca Klubu Seniora „Złota Jesień” Pani Zofia Długołęcka.

Dziękujemy klubom seniora z Wierzbinka, Skulska, Bytonia, Dobrego oraz Związkowi Emerytów i Rencistów z Radziejowa, a także przedstawicielom Klubu „Zacisze” ze Zborowca i „Polonez” z Piotrkowa Kujawskiego - za to, że zaszczycili nas swoją obecnością i wspólnie z nami wspaniale się bawili. Dziękujemy także wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji tego pikniku.

Nasze wyrazy wdzięczności kierujemy do Burmistrza Miasta i Gminy Piotrkow Kujawski Pana Sławomira Boguckiego, pracowników Urzędu Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Starostwa Powiatowego w Radziejowie, Lokalnej Grupy Działania w Radziejowie, Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim oraz pracowników Stadionu Miejskiego w Piotrkowie Kujawskim.

Galeria zdjęć: przejdź