Świąteczny czas jest czasem wyjątkowym. Ulegamy nastrojowi ciepła i życzliwości, składamy sobie życzenia, obdarowujemy się prezentami, spotykamy się z bliskimi, z przyjaciółmi. Biblioteka i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim tradycyjnie już od kilku lat organizują Bożonarodzeniowe Spotkanie Świąteczne. W tym roku odbyło się w sali remizy OSP w Dębołęce. Na początku spotkania pojawił się Mikołaj i Śnieżynka ze świątecznymi życzeniami i prezentami. Później zostali nagrodzeni laureaci konkursu „Świąteczna choinka” (wyniki konkursu dostępne są na stronie www.mgosir.info) . Nagrody w tym konkursie ufundowali: Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Pan Sławomir Bogucki, Klub Seniora „Złota Jesień” z Piotrkowa Kujawskiego oraz Biblioteka i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim.

W bożonarodzeniowy klimat, swoim programem artystycznym „Kolędnicy” wprowadził przybyłych Teatr „Trójka” z Bydgoszczy. Po uczcie duchowej goście zostali zaproszeni na degustację potraw wigilijnych przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Piotrków Kujawski.

Składamy serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Piotrków Kujawski panu Sławomirowi Boguckiemu, pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Piotrków Kujawski oraz osobom zaangażowanym w organizację spotkania i życzymy wszystkim, żeby to świąteczne ciepło i życzliwość pozostały w naszych sercach przez cały kolejny rok.

 GALERIA ZDJĘĆ - kliknij