Drogie Dzieci zachęcaliśmy Was do rysowania swoich Marzeń. I nie przypadkowo. Dziś jest Wasze Najszczęśliwsze Święto i  tego dnia mogą się spełniać niektóre z Waszych Marzeń.    
Ja nie znam Dziecka, które nie lubi Marzyć !
 
" Nikt, poza Astrid Lindgren  nie potrafi w tak zabawny i ciepły sposób pisać o dzieciach i ich małych marzeniach. Może znacie Emila ze Smalandii, niesfornego, małego chłopca, który nieustannie zaskakuje rodziców swoimi pomysłami. Znacie też pewnie Pippi Langstrump zwaną Pońszoszanką, która w tym roku kończy 75 lat "
 
Także marzenia też mają swoje lata, a Rysowanie, to pokazywanie Marzeń.
 
Są marzenia, które można spełnić od razu. Są też takie, na których spełnienie trzeba trochę poczekać. Ale bywają też takie, które nigdy się nie spełnią.
 
I wszystkie jednakowo są Ważne. Bo wszystkie maja moc płynącą z naszego Serca.
 
My, dorośli też mamy swoje marzenia, bo tak naprawdę to też jesteśmy Dziećmi.
 
Prezentujemy Wam w Naszej Małej Galerii przysłane Marzenia, za które Bardzo Dziękujemy Nadii, Alanowi, Stasiowi, Mimi, Karolci, Biance i Stefankowi i czekamy na wiecej.
 
I jeszcze trochę ciekawostek o Waszym Święcie.
 
Dzień Dziecka
Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony został w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych.
 
 W Polsce, Czechach, Słowacji i na Ukrainie obchodzimy 1 czerwca, w Turcji 23 kwietnia, w Niemczech 20 września, we Francji i  Włoszech 6 stycznia jako Dzień Rodziny, w Japonii 3 marca - Dzień Dziewczynki, a 5 maja - Dzień chłopca, w Paragwaju 16 sierpnia, w Argentynie przypada na drugą niedzielę sierpnia, w Australii na czwartą środę października, na Węgrzech w ostatnią niedzielę maja , w Egipcie, Irlandii i Kanadzie 20 listopada.
 
Zapraszamy do odwiedzenia stron:
Dzień Dziecka online propozycja Agencji Vi 9 platforma ze zdalnymi animacjami i korepetycjami dla dzieci zDziećmi pl, a dziś ma wirtuale imprezy z okazji Dnia Dziecka
Dzień Dziecka - zabawy online
Spektakl " Piotruś Pan" premiera online na dzień Dziecka
dzień Dziecka - Układanki online na Puzzle Factory
Wirtualna zabawa na Dzień dziecka - Firmowy dzień online

Zapraszamy do galerii
 
M. Kardacz, A. Kaleta- Chmielewska, A. Szczurowski